Nasz zespół:

Kancelaria może się pochwalić młodym i prężnym zespołem, w którego skład wchodzą:

 

Michał Tarnawski

Starszy partner.
Radca prawny.

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Wydziału Prawa i Administracji. W 2003 roku zakończył egzaminem sędziowskim aplikację sądową, następnie ukończył aplikację radcowską. Radcą prawnym jest od 2006 roku. Uczestniczył w wielu projektach prawnych, zdobył doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych od najmniejszych po największe przedsiębiorstwa, podmiotów samorządowych i państwowych osób prawnych.

Obecnie specjalizuje się w zakresie ochrony zdrowia. Brał udział w prywatyzacji Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego „Ustroń” Spółka Akcyjna. Uczestniczył w procesie pozyskania przez American Heart of Poland Spółka Akcyjna inwestora finansowego, którym był ADVENT International stanowiący wiodący międzynarodowy fundusz private equity. Współautor Komentarza do Ustawy o Wyrobach Medycznych, wyd. BECK 2013 r., oraz współautor publikacji „Dostęp do Informacji Publicznej”, wyd. BECK 2014 r.

Nagrodzony Honorową Szpadą Górniczą za zasługi dla rozwoju Rzeczpospolitej Polskiej. Włada językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Damian Żyła

Partner.
Radca prawny.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył Aplikację Radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, prawie spółek handlowych, prawie spółdzielczym oraz prawie bankowym. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej posiada doświadczenie z zakresu prawa medycznego, karnego oraz prawa pracy. Uczestniczył w procesach związanych z obsługą prawną procesów organizowania i prowadzenia  działalności przez podmioty medyczne.

Interesuje się prawem sportowym, w szczególności w zakresie obsługi prawnej związanej z procesem transferów piłkarskich, a także rozwiązywania sporów sportowych, w tym przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie. Brał udział w reprezentowaniu klubów piłkarskich uczestniczących w rozgrywkach ekstraklasy, przed Piłkarskim Sądem Polubownym przy Polskim Związku Piłki Nożnej (PZPN). Nadto uczestniczył w obsłudze prawnej transferów piłkarskich zawodników klubów uczestniczących w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski w piłce nożnej, w tym transferów z klubami polskimi i zagranicznymi. Włada językiem angielskim.

Paulina Sensuła

Partner.
Radca prawny.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Doświadczenie w zawodzie zaczęła zdobywać już od chwili rozpoczęcia studiów prawniczych m.in. poprzez pracę w Sądzie Rejonowym oraz pracę w Kancelarii Radcy Prawnego. Współpracowała także pro bono z Fundacją “Academia Iuris” udzielając w punkcie Fundacji bezpłatnych porad prawnych. Jej zainteresowania skupiają się głównie w obszarze prawa gospodarczego, w szczególności prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego. Jednakże posiada także doświadczenie z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy.

Nadto kancelaria zatrudnia młodych prawników, w skład którego wchodzą:

Monika Kleszcz

Prawnik.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W Kancelarii zdobywa doświadczenie w zakresie różnych dziedzin prawa, w szczególności prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa spółek handlowych. Włada językiem angielskim i rosyjskim.

Anna Dyszlewska

Prawnik.

W Kancelarii zdobywa doświadczenie w pracy prawnika. Zajmuje się procesami windykacyjnymi prowadzonymi przez Kancelarię. Włada biegle językiem angielskim

 

Małgorzata Żyła

Sekretariat.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na Wydziale Europeistyki. Zajmuje się kreowaniem wizerunku Kancelarii, nawiązuje oraz utrzymuje kontakty z klientami. Posiada doświadczenie w/w zakresie obsługi biura, które pozwala na profesjonalne kierowanie pracami administracyjnymi w Kancelarii.

 

 

 

 


  • wholesale nhl jerseys
  • Good quality hockey jerseys sale at the discount price. Enjoy the hockey jerseys Wholesale Price and Fast free shipping available.