Witamy na stronie Kancelarii

Kim jesteśmy

I

Idea powstania Kancelarii zrodziła się jeszcze w 2005  roku. Wówczas  spotkali  się obecni partnerzy  spółki i rozpoczęli ze sobą współpracę, która początkowo oparta była o wspólną działalność w ramach spółki Kancelaria Prawnicza „Kolano Tarnawski Michalski” spółka komandytowa.

W okresie od 2005 roku do założenia obecnej kancelarii, partnerzy zyskali nieocenione doświadczenie obsługując podmioty gospodarcze, a także jednostki samorządu terytorialnego. Doświadczenia te zaowocowały założeniem przez radców prawnych Michała Tarnawskiego i Dominikę Strąk spółki partnerskiej działającej początkowo pod firmą: Kancelaria Prawnicza Tarnawski i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych. Utworzona w ten sposób kancelaria ma być podmiotem wyspecjalizowanym do obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i nie tylko. Kancelaria rozwija swoją działalność oraz specjalizację w zakresie związanym z przedmiotem działalności swoich klientów. Jednocześnie równolegle dynamicznie rozwijają swoją wiedzę osoby współtworzące kancelarię.

Kancelaria   nie wyłącza  z  obsługi  osób,  które czy  to  popadły  w konflikt   z prawem, czy też mają inne potrzeby skorzystania ze świadczonych przez kancelarię usług. Klientami Kancelarii są przede wszystkim jednak instytucje i podmioty oczekujące kompleksowej obsługi prawnej, dającej pewność co do właściwego pod względem formalnoprawnym działania.

Obecnie Kancelaria specjalizuje się w zakresie prawa medycznego, bankowego, spółdzielczego, dotyczącego nieruchomości, spółek prawa handlowego, prawa procesowego, prawa pracy, prawa samorządowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, praw autorskich, jak również własności przemysłowej. Kancelaria i jej współpracownicy cały czas dążą do swojego rozwoju poprzez ciągłe kształcenie.

Kancelaria stale dąży do rozwoju poprzez budowanie współpracy z innymi kancelariami prawnymi, świadczącymi usługi prawne w podobnym zakresie, bądź też poprzez uzupełnianie specjalności, i to zarówno na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak i na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej. Przykładem takiego rozwoju jest nawiązanie współpracy w 2010 roku z Kancelarią Kausta & Zientkowa advokatni Kancelar – Ostrava, Czechy.

 


DSC_1454-450


  • wholesale nhl jerseys
  • Good quality hockey jerseys sale at the discount price. Enjoy the hockey jerseys Wholesale Price and Fast free shipping available.